Kalabalık yerlerde gezerken çocukları nasıl güvende tutarız?

Yaz aile seyahat mevsimdir. Meşgul eğlence parkları ve kalabalık plajlar hem çocuklar ve ebeveynler için işaret ve bize bir sürü bizim aileler okulun out sırasında en az bir büyük yolculuk yapmasını sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Bizim çocuklar böyle yoğun ortamlarda güvenli olduğundan emin olmak için zaman ayırdığınız - Bu hafıza dolu gezileri bir gerçeklik yapmak ve sık sık, çok önemli bir şeyi gözden alabilirsiniz tasarrufu ve planlama bir sürü alır.

Çocuklarınız kişilik bir kitle sizden ayrılmış olsun eğer ne biliyor musunuz? Eğer oturdu ve onlarla bunu (ya da daha iyisi, bunu rol oynadı) hakkında konuştunuz mu? Eğer bu alanda biraz yavaşlama olabileceğini sana şafak başlıyor ise, endişelenmeyin. Biz güvenli ve sonraki büyük aile gezisi mutlu çocuklar tutmak için gereken tüm bilgileri var.

İşte büyük kalabalıklar girmeden önce çocuğunuza öğretmek için en iyi 5 şey:

Onlar ne kadar ileri gidebilirsin - Bu size macera başlamadan önce size kalmak için onları bekliyoruz ne kadar yakın hakkında çocuklarla konuşmak önemlidir. Küçük çocuklar için, her zaman bir ebeveynin elini tutarak ya da etrafında zorluyorsun ki küçük çocuklar varsa, her zaman, gezginci bir eli olan bir kural kurmak isteyebilirsiniz. Büyük çocuklar için, bir "Ben her zaman görmek ve her zaman beni görebilirsiniz" kuralı ile rahat olabilir. Değerlendirmelerinizi kullanın, ama kalabalıklar gelmeden önce herkesin beklentisini anladığından emin olun.

Freeze ve Kişisel Gerçek Adı bağır için - bunları bulabilirsiniz çocuklarınıza öğretin, böylece tek bir yerde kalmak koymak eğer en iyisidir. Ayrıca, onları daha kolay bulmasına yardımcı olmak için "Anneye" veya "Baba" yerine tam adını çağırmak için onlara öğretmek. "Güvenli Kişi" tanımlama nasıl - Çocuklarınızın sizden ayrı almalısınız yaklaşım iyi insanlar biliyorum emin olun. Ziyaret ettiğiniz noktada çalışanlar iyi genellikle her zaman, "güvenli insanlar." Ama plaj gibi çalışanı var olmayabilir yerler hakkında ne? Çocuklar ile bir anne bakmak için çocuklara öğretmek. Uzmanlar anneler çocuklara yardım etmek için sık sık en istekli ve insanları iyi donanımlı (artı çocuklar genellikle anneler yardım isteyen daha rahat hissediyorum) söylüyorlar. Ayrıca dışarı Çocuklarla günlük ayak işlerini yaparken bir "güvenli kişiyi" bulma geliştirmek için harika bir fikir. Eğer bakkal, kütüphane, ya da banka ziyaret ettiğinizde bir oyun haline getirin - ve otomatik olarak çevrede güvenli kişileri belirleme alışkanlığı çocuklarınızı olsun.

Ne Say - It-olurdu-faydalı çocuğunuzu yardımcı olmak için yetişkin onlar senin küçük bir kayıp olduğunu bilmiyorsanız zor olabilir. Çocuğunuz sizden ayrılmış olsun eğer, o büyük olasılıkla panik olacak unutmayın, bu yüzden o kayıp olduğunu bir yabancıya anlatmak için nasıl bilecek düşünmeyin. Rol-play kaybetti ve onları aslında olur ne yapacağını bilmek yardımcı olmak için çocukları ile "Ben kayboldum" gibi basit cümleler kullanarak alıyorum.

Onların Kişisel Bilgi - Çocuklarınızın tam isimlerini, babalarının tam isimleri, telefon numarası ve adresi dahil olmak üzere mümkün olduğunca çok temel kişisel bilgilerinizi, bildiğinizden emin olun. Çocuklarınızın tam isimlerini ve telefon numarası gibi temel hatırlamak için çok genç iseniz, bunu yazmak! Eğer bir çocuğun cebinde veya ayakkabı içine koyabilirsiniz bir kağıt parçası üzerine adınızı ve numaranızı yazarken, hatta bir işaretleyici ile giysilerinin altına çocuğunuzun kol veya karın üzerinde doğrudan yazma dahil olmak üzere - bu popüler tekniklerin bir sürü vardır.